Boże Narodzenie ze słodyczami Colian

Boże Narodzenie to niezwykle uroczysty czas, pełen radości, symboliki i podniosłego nastroju. Aby podkreślić atmosferę tych wyjątkowych dni, firma Colian przygotowała specjalną ofertę słodyczy. Szeroki i różnorodny wachlarz propozycji obejmuje produkty dedykowane dzieciom i dorosłym w opakowaniach ze świąteczno-zimowymi akcentami oraz kultowe wyroby sztandarowych marek spółki w standardowej szacie graficznej.  

Firma Colian przygotowała specjalną ofertę bożonarodzeniową, która obfituje w produkty marek Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Jeżyki oraz Mella. Jak co roku postawiła na znane i cenione słodycze: czekolady, praliny, czekoladki, cukierki, trufle, galaretki, bakalie w czekoladzie, ciastka oraz figurki, które łączy wysoka jakość i wyborny smak. Produkty z oferty świątecznej sprawdzą się jako przekąska podczas spotkań z najbliższymi, a także słodkie i eleganckie upominki pod choinkę. Mogą stanowić gotowy pomysł na prezent lub jego znakomite uzupełnienie.  

Colian na magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, proponuje dorosłym konsumentom cenione praliny i wyśmienite czekoladki z aksamitnymi, alkoholizowanymi nadzieniami. A wśród nich: Śliwkę Nałęczowską w czekoladzie, Wiśnie w likierze, Czekoladowe Tajemnice, Czekoladki z Klasą, Złote Czekoladowe Kreacje, Pistachio, Złotą Malagę, Caffe i Chocolate Creations. Bożonarodzeniowa oferta obejmuje puszyste pianki Rajskie Mleczko o smaku waniliowym, cukierki Toffino i galaretki w czekoladzie Mella, dostępne w czterech owocowych smakach. 

Świąteczna propozycja dla dzieci zawiera czekolady marki Goplana: Alpejską i Truskawkową, figurki z nadzieniem karmelowym: Mikołaj, Renifer i Bałwanek. Ponadto tworzy ją szeroki wachlarz galaretek Jolly Baby z nadzieniem, czekoladek L’Amour oraz cukierków Krówka Mleczna i Mister Ron.  

Okolicznościową grafikę zyskały czekoladki na wagę: Świątecznie Zakręcone, Trufle Świąteczne, Gwiazdkowy Mister Ron oraz Trufla Choinkowa. Uzupełnieniem oferty bożonarodzeniowej są produkty w standardowych szatach graficznych: kultowe czekolady Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka Goplana, unikatowe ciastka Jeżyki oraz bakalie w czekoladzie Jutrzenka, wpisujące się w wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia. 

Bożonarodzeniowa oferta została przygotowana z myślą o wszystkich grupach konsumentów, którzy mają do wyboru słodycze na różnych poziomach cenowych i w wielu formatach podarunkowych (bombonierki, tabliczki, figurki, kartoniki oraz torebki). Opakowania słodyczy dedykowanych dorosłym zdobi motyw złotej bombki, nadający im wyjątkowego charakteru. Dzięki eleganckiej szacie graficznej będą stanowiły efektowną ozdobę świątecznego stołu. Produkty przygotowane z myślą o dzieciach wyróżniają się wizerunkiem Mikołaja i renifera.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja