BANDI w Bolonii

Już po raz trzeci firma BANDI była wystawcą na międzynarodowych targach kosmetycznych Cosmoprof w Bolonii we Włoszech. Obecność na tak prestiżowej, zorganizowanej z wielkim rozmachem imprezie to dla firmy doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w kosmetyce, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych, międzynawowych kontaktów handlowych.

Okazałe i efektowne stoisko BANDI w hali kosmetyki profesjonalnej spotkało się z dużym zainteresowaniem odwiedzających targi. Szczególnym uznaniem cieszyły się produkty przeznaczone do eksfoliacji w połączeniu z innowacyjnymi preparatami z probiotykami.

Firma gościła kontrahentów nie tylko z Europy, ale również z Azji i Ameryki i nawiązała obiecujące kontakty handlowe, co zapowiada dynamiczny rozwój eksportu.

Cosmoprof to największe tego typu wydarzenie w Europie. Trwające 4 dni targi (8-11 marca) odwiedziła w tym roku rekordowa liczba ponad 190 tys. gości, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą 2 390 wystawców.

Najliczniej reprezentowane były Włochy, Chiny, Francja, oraz USA, Hiszpania i Niemcy. Do grona wystawców dołączyły po raz pierwszy Japonia, Pakistan, Indie, Indonezja, Columbia.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja