BANDI w Bolonii

Już po raz trzeci firma BANDI była wystawcą na międzynarodowych targach kosmetycznych Cosmoprof w Bolonii we Włoszech. Obecność na tak prestiżowej, zorganizowanej z wielkim rozmachem imprezie to dla firmy doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w kosmetyce, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych, międzynawowych kontaktów handlowych.

Okazałe i efektowne stoisko BANDI w hali kosmetyki profesjonalnej spotkało się z dużym zainteresowaniem odwiedzających targi. Szczególnym uznaniem cieszyły się produkty przeznaczone do eksfoliacji w połączeniu z innowacyjnymi preparatami z probiotykami.

Firma gościła kontrahentów nie tylko z Europy, ale również z Azji i Ameryki i nawiązała obiecujące kontakty handlowe, co zapowiada dynamiczny rozwój eksportu.

Cosmoprof to największe tego typu wydarzenie w Europie. Trwające 4 dni targi (8-11 marca) odwiedziła w tym roku rekordowa liczba ponad 190 tys. gości, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą 2 390 wystawców.

Najliczniej reprezentowane były Włochy, Chiny, Francja, oraz USA, Hiszpania i Niemcy. Do grona wystawców dołączyły po raz pierwszy Japonia, Pakistan, Indie, Indonezja, Columbia.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

Atopowe zapalenie skóry – te fakty musisz znać!

Atopowe zapalenie skóry to jedna z najczęściej rozpoznawalnych chorób skóry, mimo to wciąż powszechnie funkcjonuje wiele mitów, które należy obalić. Jedno ...

Nie bój się retinolu!

O jego zaletach możemy opowiadać bez końca! Stosowany w kosmetykach potrafi przynosić znakomite efekty! Jednak do kuracji z retinolem należy się właściwie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja