Babunia zaprasza na prawdziwe wina owocowe

Polska to europejska, a nawet światowa potęga w produkcji owoców. Spożywane i wykorzystywane do różnego rodzaju przetworów na setki sposobów, tylko w minimalnym stopniu stanowią bazę do produkcji wina. A szkoda, bo dobre wina robione z owoców smakują wyśmienicie, a na naszym rynku wysokiej jakości wina owocowe do tej pory dostępne były w bardzo ograniczonym zakresie. Warto to zmienić.

Nie każdy wie, że tradycja wytwarzania win owocowych w Polsce sięga XIII w., a podstawowe zasady ich wyrobu do dziś niewiele się zmieniły. Warto podkreślić, że technologia wyrobu win owocowych zasadniczo nie różni się od technologii wyrobu win gronowych, co czyni je równie szlachetnymi i wartymi uwagi. W wielu krajach Europy i poza nią, wina produkowane z owoców to bardzo ceniony i lubiany rodzaj wina, co sprawia, że znajdują one swoje poczesne miejsce wśród alkoholi świata. Czas najwyższy, aby wina wytwarzane z owoców zostały odkryte i należycie docenione również przez konsumentów w naszym kraju.

Marka Nalewka Babuni, która od lat cieszy się dużym zaufaniem konsumentów, poszerzyła swoją ofertę o nowy produkt - Wino Babuni. Jest to odpowiedź na trendy rynkowe, gdzie w ostatnim czasie konsumenci poszukują nie tylko typowych win gronowych, ale coraz częściej są zainteresowani tradycyjnymi winami owocowymi. Wino Babuni jest dostępne w 3 wariantach: słodko-kwaskowatych wiśni, wybornych słodkich truskawek oraz dojrzewających w słońcu aromatycznych gruszek.

Kuszące nowości są wytwarzane zgodnie z zasadami produkcji win owocowych: po przeprowadzeniu fermentacji alkoholowej przeprowadzanej przy użyciu szlachetnych drożdży winnych wino, klaruje się, poddaje leżakowaniu i butelkowaniu.

Wysoka jakość Nalewki Babuni oraz potwierdzony przez konsumentów wyjątkowy smak sprawiły, że stała się ona jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w swojej kategorii w Polsce.  Takie też jest Wino Babuni – wysokiej jakości, stworzone w oparciu o dary natury, ujmujące smakiem  dojrzałych owoców.

Wina Babuni są pełne babcinej czułości i jej przywiązania do tego, co w domowych przepisach najlepsze: dokładności w zachowaniu odpowiednich proporcji, cierpliwości w przygotowaniu i składników – naturalnych, pełnych smaku owoców. Nic dziwnego, że uwielbiają je przede wszystkim Panie, które zamiast mocniejszych alkoholi wybierają trunek lekki, słodki, delikatny.

Dokładność w zachowaniu proporcji oraz cierpliwość w przygotowaniu i doborze składników sprawiają, że Wino Babuni to trunek wyjątkowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników prawdziwych win owocowych. Warto podkreślić, że Wino Babuni nie zawiera dodatku sztucznych barwników i aromatów.

Wino Babuni to produkt najwyższej jakości, który powinien skosztować każdy znawca win deserowych.

  • Wiśniowe Wino Babuni
    Lekki, delikatny i słodki trunek z delikatną kwaskowatą nutą, który pozwala cieszyć się smakiem słodkich wiśni przez cały rok. Wino Babuni ma tyle zalet, że nie sposób je wszystkie tak od razu poznać i docenić. Dlatego warto delektować się powoli.
  • Truskawkowe Wino Babuni
    Delikatny trunek o słodkim, przyjemnym zapachu i smaku dojrzałych truskawek. Wyśmienity smak pachnących owoców dzięki procesowi naturalnej fermentacji.

  • Gruszkowe Wino Babuni
    Charakteryzuje się subtelnym aromatem i pełnym smakiem dojrzałych w słońcu soczystych gruszek. Wytwarzane w procesie naturalnej fermentacji soków owocowych.

Wino Babuni oferowane jest w charakterystycznej karafkowej butelce 750ml, zamkniętej okrągłym, drewnianym korkiem. Całość dopełnia oryginalna, pleciona wstążka, która  nadaje butelce jeszcze więcej uroku i elegancji.

Dostępne smaki: Wino Babuni Truskawka, Wiśnia oraz Gruszka.

Cena: 22 -25 zł za butelkę 0,75

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja