Always Ultra Extra Night

Spokojny, dobry sen to jeden z najważniejszych czynników wpływających na prawidłowy rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny każdego człowieka. Zapewnia nie tylko lepsze samopoczucie, ale również większą wydajność następnego dnia. Na dobrą jakość snu ma wpływ wiele czynników – odpowiednia temperatura otoczenia, wygodny materac czy wieczorne relaksujące rytuały.

Niestety, kiedy nadchodzą „te dni”, kobietom szczególnie trudno zasnąć – bóle menstruacyjne, niekontrolowane ruchy, jakie wykonuje ciało w trakcie snu i związana z tym obawa przed przeciekaniem mogą być powodem niespokojnego, przerywanego snu. W odpowiedzi na potrzeby kobiet, marka Always stworzyła podpaski Always Ultra Extra Night z szerszą o 60% tylną częścią, która zapewnia odpowiednią ochronę podczas nocnego wypoczynku, bez względu na pozycję, w której śpimy.

Nowe podpaski Always Ultra Extra Night zostały zaprojektowane tak, by dopasować się do ruchów wykonywanych podczas snu i zapewnić do 100% ochrony przed przeciekaniem. Dzięki temu kobiety mogą cieszyć się spokojnym snem i być pełne energii następnego dnia.

Jakie pozycje przyjmujemy w czasie snu?

Kiedy po intensywnym dniu kładziemy się do łóżka, wygodnie układamy głowę na poduszce, przykrywamy się kołdrą po samą brodę, marzymy, by przespać smacznie całą noc w jednej pozycji – szczególnie w czasie okresu. Zaczynamy tak, jednak potem dzieje się inaczej: podczas snu często nieświadomie zmieniamy pozycję, przez co rano możemy budzić się w zaskakującej pozie. Na szczęście podpaski Always Ultra Extra Night sprawdzą się w każdej pozycji, jakie przybiera ciało kobiety w czasie snu. A tych jest wiele! Poniżej te, które są najczęściej przyjmowane.

Flaming  
Kobieta śpiąc w pozycji czarującego flaminga układa się na boku, jedną nogę całkowicie zgina tak, że prawie dotyka pośladków, druga pozostaje wyprostowana. Podbródek delikatnie opiera się na jednej ręce w pozycji myśliciela, a na jej ramieniu spoczywa druga ręka.

Na krawędzi
Niektóre kobiety żyją na krawędzi, a część nawet na niej śpi ;-). Spadłyby, gdyby nie zgięte kolano tworzące trójkąt bezpieczeństwa, utrzymujący ciało na materacu. W tej pozycji policzek jest wygodnie ułożony na dłoni, co zapewnia przyjemną drzemkę.

Przyczajony tygrys
Tak wyglądają materacowe sztuki walki! W czasie snu kobieta jest niczym gotowy do ataku sensei stojący na jednej nodze i szykujący się do skoku z rękami wyciągniętymi w geście obrony. Na szczęście spokojny, równomierny oddech, zamknięte oczy i delikatny uśmiech świadczą o tym, że nikomu nie stanie się krzywda.

Gekon
Wcale nie chodzi o przemianę w małego słodkiego gada podczas snu, ale o leżenie na brzuchu z rękami ułożonymi jak do wspinaczki i nogami, które „idą” pewnym krokiem. W tej pozycji kobieta rzeczywiście przypomina małego gekona wspinającego się po ścianie.

Piłkarka
Śpiąc w tej pozycji kobieta jest niczym piłkarz strzelający złotą bramkę – z jedną nogą kopiącą piłkę i ramionami rozłożonymi jak podczas biegu na 100 metrów. Całe łóżko jest zajęte, więc druga osoba musi być przygotowana na to, że trudno będzie jej się zmieścić.

Sugerowana cena detaliczna:

  • Always Ultra Extra Night (12 szt.) 9,49 PLN
  • Always Ultra Night (7 szt.) 4,71 PLN 
  • Always Ultra Night (14 szt.) 9,42 PLN 
  • Always Ultra Night (28 szt.) 17,99 PLN 
  • Always Sensitive Ultra Night (7 szt.) 5,19 PLN 
  • Always Sensitive Ultra Night (14 szt.) 9,49 PLN 
  • Always Platinum Ultra Night (7 szt.) 5,79 PLN 
  • Always Platinum Ultra Night (12 szt.) 9,49 PLN
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja