Adrenaline Rush: letnia kolekcja lakierów od Orly

Szukasz mocnych wrażeń? Daj się porwać żywiołowej kolekcji Adrenaline Rush i poczuj przyjemny dreszczyk emocji. Niezapomniane wrażenia są tuż na wyciągnięcie ręki. Sześć intensywnych lakierów pozwoli zrealizować nawet najbardziej szalone i ryzykowne pomysły. Niebezpieczny granat,  fiolet i róż,  intrygujący melon z limonką,  a może nieprzewidywalna czerwień? Wybierz swojego partnera od Orly i rzuć się w wir letniej przygody!

  • Push the Limit

Soczysty melon w kremowym lakierze pobudza apetyt na nowe doznania. Sięgnij po więcej i nie przejmuj się schematami. Ten energetyczny kolor poniesie cię poza granice wyobraźni.

  • Thrill Seeker

Szalona,  neonowa limonka to zapowiedź ekscytujących wyzwań. Po ten egzotyczny kolor sięgają poszukiwacze ekstremalnych wrażeń. Puść wodze fantazji i przeżyj przygodę życia!

  • Risky Behavior

Brawurowa fuksja to kolor dla odważnych kobiet,  które nie znoszą kompromisów. Ten porywający odcień różu uwolni dziką stronę twojej natury i pozwoli spojrzeć ryzyku prosto w oczy.

  • Be Daring

Odważ się na kapryśny,  wyrazisty fiolet. Be Daring to intensywna dawka spontanicznej radości. Pewnie przejdź do czynów. Z tym odcieniem na paznokciach szalone pomysły pojawiają się bez ostrzeżenia.

  • Fireball

Uderzenie ognistej czerwieni podgrzewa krew i sprawia,  że tętno zaczyna przyspiesza. Świetliste drobinki migoczące w soczystym lakierze kuszą,  by działać bez zastanowienia. To kolor żywiołu,  który niesie w nieznane.

  • On the Edge

Uwolnij pokłady adrenaliny i odważnie stąpaj po krawędzi. Tylko tam nieujarzmiony duch przygody czuje się naprawdę wolny. Obłędny,  głęboki odcień granatu będzie niezastąpionym towarzyszem podróży!

Lakiery Orly nie zawierają toksycznych substancji: DBP,  Toluenu i Formaldehydu.

Cena: 39zł/18 ml,  zestaw Mani mini  - 60 zł/4x5, 3ml

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
iwonamitraszewska (94.254.208.*)    |    23.07.2015 godz.10:40

Wszystkie z chęcią bym kupiła bo akurat paznokcie lubia różnorodność i zmiany Rewelacyjne barwy

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja