Accent Ultra V shape – jedno urządzenie, wiele mozliwośći

W Klinikach La Perla pojawiła się absolutna nowość na rynku zabiegów z zakresu modelowania sylwetki. Wielofunkcyjne urządzenie służące do odchudzania twarzy i ciała - Accent Ultra V Shape. Od teraz całkowicie bezpiecznie i bezboleśnie możemy zredukować tkankę tłuszczową, ujędrnić skórę, zlikwidować cellulit a także wyleczyć problem nad potliwości.

Accent Ultra V to zaawansowane wielofunkcyjne urządzenie służące do odchudzania twarzy i ciała, modelowania sylwetki, poprawy wyglądu skóry oraz leczenia nad potliwości. Jego innowacyjność polega na zastosowaniu technologii, które do tej pory stosowano w medycynie estetycznej oddzielnie: fal ultradźwiękowych, drenażu limfatycznego, lasera diodowego oraz unipolarnej fali radiowej, zastosowanej po raz pierwszy w aparaturze hi tech łącznie z falą bi- i monopolarną, co stanowi opatentowaną technologię ALMA. Ultradźwięki selektywnie niszczą komórki tłuszczowe i opróżniają ich zawartość, nie naruszając przy tym sąsiadujących tkanek. Z kolei działanie uni- i bipolarnej fali radiowej przyspiesza metabolizm, usprawniając działanie układu limfatycznego oraz usuwając z organizmu uwolniony tłuszcz. Połączenie tych dwóch modułów pracy daje unikalne na rynku narzędzie do walki z niedoskonałościami ciała.

Urządzenie posiada odmienne, dokładnie dopasowane procedury zabiegowe dla każdego obszaru twarzy i ciała, a także dla każdego typu zabiegu (zwalczanie cellulitu, redukcja komórek tłuszczowych, zagęszczanie i lifting skóry, nadpotliwość). Dlatego, ze względu na swoją wszechstronność, stanowi skuteczną alternatywę dla metod chirurgicznych. Może być stosowane na dowolnym obszarze twarzy i ciała z uwzględnieniem podbródka, brzucha, ud czy pośladków. W przypadku zabiegów na ciało modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, blizny oraz rozstępy, pobudzając jednocześnie metabolizm i ujędrniając skórę. Jest to także jedyny jak dotąd zabieg, który nieinwazyjnie leczy nadpotliwość pod pachami. W przypadku zabiegów na twarz, jako pierwsze urządzenie na rynku bez użycia skalpela wyszczupla i liftinguje, ponadto modeluje policzki, zmniejsza wiotkość skóry, a także redukuje efekt podwójnego podbródka i „chomiki”.

Jak działa?
Protokół zabiegowy składa się z dwóch faz. W pierwszej fazie głowica która wytwarza ultradźwięki podgrzewa tkanki do 40 st. C. W drugiej fazie następuje reset całkowitej energii akumulacyjnej z jednoczesnym zwalczaniem komórek tłuszczowych przy ciągłej temperaturze 40 st. Aby zabieg był całkowicie bezpieczny i bezbolesny skomputeryzowany system cały czas monitoruje temperaturę naszego ciała, a system chłodzący sprawia, że pacjent odczuwa jedynie ciepło.

Efekty
Widoczne są już po pierwszym zabiegu jednak aby je utrwalić zaleca się serie od 4 do 8 zabiegów powtarzanych co 7-10 dni. W celu uzyskania szczegółowych informacji wejdź na stronę internetowa naszej Kliniki www.klinikalaperla.pl , skontaktuj się z wybraną placówką lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 784066278.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja