Accent Ultra V shape – jedno urządzenie, wiele mozliwośći

W Klinikach La Perla pojawiła się absolutna nowość na rynku zabiegów z zakresu modelowania sylwetki. Wielofunkcyjne urządzenie służące do odchudzania twarzy i ciała - Accent Ultra V Shape. Od teraz całkowicie bezpiecznie i bezboleśnie możemy zredukować tkankę tłuszczową, ujędrnić skórę, zlikwidować cellulit a także wyleczyć problem nad potliwości.

Accent Ultra V to zaawansowane wielofunkcyjne urządzenie służące do odchudzania twarzy i ciała, modelowania sylwetki, poprawy wyglądu skóry oraz leczenia nad potliwości. Jego innowacyjność polega na zastosowaniu technologii, które do tej pory stosowano w medycynie estetycznej oddzielnie: fal ultradźwiękowych, drenażu limfatycznego, lasera diodowego oraz unipolarnej fali radiowej, zastosowanej po raz pierwszy w aparaturze hi tech łącznie z falą bi- i monopolarną, co stanowi opatentowaną technologię ALMA. Ultradźwięki selektywnie niszczą komórki tłuszczowe i opróżniają ich zawartość, nie naruszając przy tym sąsiadujących tkanek. Z kolei działanie uni- i bipolarnej fali radiowej przyspiesza metabolizm, usprawniając działanie układu limfatycznego oraz usuwając z organizmu uwolniony tłuszcz. Połączenie tych dwóch modułów pracy daje unikalne na rynku narzędzie do walki z niedoskonałościami ciała.

Urządzenie posiada odmienne, dokładnie dopasowane procedury zabiegowe dla każdego obszaru twarzy i ciała, a także dla każdego typu zabiegu (zwalczanie cellulitu, redukcja komórek tłuszczowych, zagęszczanie i lifting skóry, nadpotliwość). Dlatego, ze względu na swoją wszechstronność, stanowi skuteczną alternatywę dla metod chirurgicznych. Może być stosowane na dowolnym obszarze twarzy i ciała z uwzględnieniem podbródka, brzucha, ud czy pośladków. W przypadku zabiegów na ciało modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, blizny oraz rozstępy, pobudzając jednocześnie metabolizm i ujędrniając skórę. Jest to także jedyny jak dotąd zabieg, który nieinwazyjnie leczy nadpotliwość pod pachami. W przypadku zabiegów na twarz, jako pierwsze urządzenie na rynku bez użycia skalpela wyszczupla i liftinguje, ponadto modeluje policzki, zmniejsza wiotkość skóry, a także redukuje efekt podwójnego podbródka i „chomiki”.

Jak działa?
Protokół zabiegowy składa się z dwóch faz. W pierwszej fazie głowica która wytwarza ultradźwięki podgrzewa tkanki do 40 st. C. W drugiej fazie następuje reset całkowitej energii akumulacyjnej z jednoczesnym zwalczaniem komórek tłuszczowych przy ciągłej temperaturze 40 st. Aby zabieg był całkowicie bezpieczny i bezbolesny skomputeryzowany system cały czas monitoruje temperaturę naszego ciała, a system chłodzący sprawia, że pacjent odczuwa jedynie ciepło.

Efekty
Widoczne są już po pierwszym zabiegu jednak aby je utrwalić zaleca się serie od 4 do 8 zabiegów powtarzanych co 7-10 dni. W celu uzyskania szczegółowych informacji wejdź na stronę internetowa naszej Kliniki www.klinikalaperla.pl , skontaktuj się z wybraną placówką lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 784066278.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja